معرفی شرکت

هر چیزی که بهترین نباشد ارزش استفاده ندارد

معرفی شرکت Foreverliving products

شرکت Foreverliving products در ماه می سال 1978 توسط آقای رکس¬مان(Rex maughan) تأسیس شد. این شرکت در حال حاضر بزرگ‌ترین تولیدکننده و توزیع‌کننده محصولات سلامتی و زیبایی بر پایه استفاده از گیاه آلوئه‌ورا و عسل طبیعی در دنیا می‌باشد. این شرکت در 167 کشور دنیا دفتر نمایندگی دارد. سیاست کاری این شرکت ارائه محصولات باکیفیت و قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه به مشتریان و همچنین ایجاد کسب‌وکار و درآمدزایی برای همه اشخاصی است که علاقه‌مند به همکاری با این شرکت می‌باشند.

گواهی‌نامه‌ها و تاییده‌های بین‌المللی شرکت

این شرکت موفق به اخذ گواهی‌نامه‌های بین‌المللی به شرح زیر شده است که تأکیدی بر کیفیت بالا و استانداردهای جهانی محصولات تولیدی این شرکت می‌باشد؛

گواهینامه کمیسیون جهانی مطالعات آلوئه­ورا (IASC)

گواهی‌نامه کمیسیون جهانی مطالعات آلوئه¬ورا(IASC)که توسط معتبرترین نهاد تخصصی در زمینه محصولات و مشتقات آلوئه‌ورا با بیشترین خلوص در دنیا صادر می-شود

گواهی‌نامه بین‌المللی KOSHER

این گواهی‌نامه تائید می کند که محصولات این شرکت منطبق با قوانین شرعی یهودیان تولیدشده است

گواهی نامه حلال

 گواهی‌نامه حلال تأییدیه انجمن اسلامی غذا و داروی آمریکا ، تائید می کند محصولات منطبق بر قوانین شرعی مسلمانان و عاری از فرآورده های خوک، جنین و غیره است.

گواهی‌نامه Cruelty free

این گواهی‌نامه عدم تست محصولات شرکت روی حیوانات را تأیید و تصدیق می نماید

گواهی‌نامه Paraben declaration

پارابن یک ماده نگهدارنده مضر است که در محصولات آرایشی، بهداشتی و دارویی استفاده می شود. شرکت فوراور دارای گواهی‌نامه محصولات بدون پارابن است.

گواهی‌نامه Gluten Free

برخی افراد نسبت به گلوتن حساسیت دارند و این مساله باعث ایجاد مشکلات گوارشی و بیماری‌هایی مانند سلیاک( بیماری اختلال خود ایمنی) می‌شود. این گواهی تأییدی بر عدم وجود گلوتن در محصولات شرکت فوراور است.

گواهی‌نامه‌های ایزو 9001,9001 و 14001

این گواهی‌نامه‌ها مربوط به انطباق فعالیت‌های شرکت با سیستم‌های مدیریت محیطی و مدیریت کیفیت می‌باشد

گواهی‌نامه OHSAS

گواهی مربوط به سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای

• معرفی سایت Forever living iran

Forever Living Iran عامل فروش محصولات شرکت Forever living در ایران است که سعی دارد با ارتباط مؤثر با مشتریان و شناخت نیاز واقعی آنها، محصولات اصلی شرکت را در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین قیمت عرضه نماید.

معرفی شرکت فوراور لیوینگ ایران